V plném provozu je dnes Očkovací centrum ve Strakonicích. Otevřelo se v 8 hodin ráno. Až do 20 hodin si tam budou pro první dávku vakcíny Pfizer/Biontech chodit senioři nad 80 let.  Celkem je jich dnes na očkování objednáno 528. V provozu jsou všechny 3 očkovací boxy. S lepší orientací v centru, a tedy i jeho hladkým chodem, pomáhají dobrovolníci. Příchozím pacientům děkujeme za dochvilnost, s jakou na očkování přicházejí. Dalších více než 100 seniorů naočkujeme ve strakonickém  Očkocentru v tělocvičně Lidická zítra (pátek 19.2.) během dopoledne.