Znáte někoho, komu je přes 80 let a chtěl se registrovat na očkování proti nemoci covid-19 ve strakonické nemocnici? Nemocnice dnes obdrží další várku vakcíny (více než 400 dávek) a zítra zahájí očkování seniorů v této věkové kategorii. Registrovat se a rezervovat si termín bude možné na stránkách nemocnice www.nemocnice-st.cz dnes po poledni. Na titulní stránce nemocnice vyberte zelené tlačítko „Očkování proti covid 19“. Tím přeskočíte na další stranu, kde vyberte červené tlačítko „Centrální rezervační systém – očkování proti COVID-19: registrace do systému (krok 1.)“ a provedete registraci, která vás dovede až k rezervaci termínu. Pokud už jste registraci udělali v předchozích dnech a obdrželi SMS zprávu se svým přístupovým PINem, můžete rovnou přistoupit ke kroku číslo 2 pod modrým tlačítkem „Centrální rezervační systém – očkování proti COVID-19: rezervace termínu (krok 2)“. Očkovat se bude ve čtvrtek 21. ledna, v pátek 22. ledna, v sobotu 23. ledna a v pondělí 25. ledna. Předpokládáme, že zájem bude větší, než množství vakcíny, kterou budeme mít k dispozici. Pokud se na vás v nyní vypsaných termínech nedostane řada, prosíme vás o trpělivost. I další dodávky vakcíny budou přednostně aplikovány zájemcům věkové kategorie 80+. Přejeme vám klidné dny a pevné zdraví.