Očkovací centrum ve Strakonicích ve čtvrtek 25. února očekává posledních zhruba 250 seniorů nad 80 let, kteří ještě zbývali na čekací listině v centrálním registru na očkování proti nemoci covid-19. Očkovací centrum v tělocvičně Lidická bude v provozu od 9 do 18 hodin. Celkem má Nemocnice Strakonice, a.s. pro tento týden k dispozici 420 dávek vakcíny Pfizer/Biontech. V pátek vyjede mobilní očkovací tým strakonické nemocnice očkovat seniory a zaměstnance do domovů s pečovatelskou službou na Strakonicku.