Únava a od dezinfekce neustále vysušená pokožka – to jsou dva nejčastější nechtění společníci personálu Nemocnice Strakonice, a.s., který pečuje o pacienty s covidem-19. O to větší radost mají, když si na ně vzpomenou dobrovolní dárci. Tak jako v těchto dnech zaměstnanci Všeobecné zdravotní pojišťovny, kteří mezi sebou udělali sbírku krémů na ruce a pleť. Plnou krabici převzal od ředitelky odboru služeb klientům VZP Zdenky Huckové ředitel nemocnice Tomáš Fiala. O kofeinové povzbuzení se zase postaral Miroslav Lukeš z Café Monte Cintu, který personálu strakonické nemocnice věnoval výbornou kávu z pražírny Radošovice. Děkujeme, že na naše zdravotníky nezapomínáte.