Společenské setkání k rozsvícení vánočního stromu připravila strakonická nemocnice na pondělí 25. listopadu. Začátek je v 16 hodin. „Dojde k němu v aromatické zahradě nemocnice za tónu koled v podání strakonických trubačů. A skvělá zpráva na závěr – svařák je zajištěn,“ říká ředitel nemocnice Tomáš Fiala.

Rozsvícení vánočního stromu se koná za přítomnosti předsedkyně dozorčí rady nemocnice Evy Rabové, zástupců města a organizací. V roce 2017 byla přítomna i herečka Zdeňka Žádníková Volencová, která s nemocnici roky spolupracuje v rámci výzdob jednotlivých pavilonů kresbami a obrázky.

Zdroj: Strakonický deník