Ve Strakonicích uspořádala dne 11.10.2019 strakonická nemocnice ve spolupráci s Českou lékařskou komorou již 5. ročník prestižního česko-amerického neurologického sympozia. Lékaři z Lahey Hospital & Medical Center včetně ředitele této nemocnice navštívili nejprve areál nemocnice a následně se účastnili přednáškového odpoledne v Rytířském sále strakonického hradu, kde vystoupili i významní neurologové z pražských klinik. Iniciátorem této aktivity je Prof. Diana Apetauerová, strakonická rodačka a vedoucí extrapyramidového centra Neurologické kliniky Lahey Clinic.

Program:

Evolving trends in healthcare in the USA, Dr. Longworth