Město už dlouhodobě podporuje strakonickou nemocnici. A opět to dokázala v minulých dnech, kdy přes blatenské technické služby věnovalo nemocnici 40 000 korun. Ty budou využity nákup ultrazvukového přístroje pro dětské oddělení. „Těší nás, že spolupráce s městem Blatná nadále funguje. Děkujeme,“ říká předseda představenstva nemocnice Tomáš Fiala.

Od roku 2015 pravidelně přispívají Technické služby města Blatné strakonické nemocnici finanční částkou ve výši 50 tisíc korun. „Nemocnice v Blatné provozuje celkem šest ordinací a tyto peníze se následně využívají na jejich zkvalitnění,“ vysvětlil blatenský místostarosta Pavel Ounický.

Výjimkou byl rok 2017, kdy částka byla dvojnásobná a šla na pořízení nového rentgenu, který je technicky vyspělejší a šetrnější.

Rentgen je umístěný v prostorách Polikliniky Blatná.

Strakonický deník

PŘIPRAVENI POMOCI

Strakonická nemocnice disponuje řadou zdravotnických pracovišť, kde Vám odborníci pomohou řešit Vaše zdravotní problémy. Některá pracoviště mají nadregionální charakter. Současně úzce spolupracujeme s řadou zdravotnických pracovišť, které poskytují superspecializovanou péči.

Go to top